Jäsenluettelo

Näiltä sivuilta löytyy lista Kihun jäsenistä. Lista on luottamuksellinen eikä sitä saa kopioda tai siirtää muualle. Listan tarkoituksena on mahdollistaa jäsenten keskinäinen yhteydenpito.

First name Last name Nickname Email Phone1 Addr1 Zip City Active User status
Juha Reinikka JuhaR admin@kuopionlennokkikerho.fi 1
Kai Heikka Synomi kai.heikka@gmail.com 0407192020 Sammakkolammentie 1 A 33 70200 Kuopio 1
Karri Airaksinen Kumiropelli akaoot@gmail.com Niemenkatu 18 G 42 70100 Kuopio 1
Jussi Rekilä jussi.rekila jussi.e.rekila@gmail.com 0505425631 Nikunpellonkuja 10 D 02920 Espoo 1
Eetu Pursiainen eep eetuppi@windowslive.com 0445558983 Taivaanpankontie 14 A4 70200 Kuopio 1
Veijo Väänänen weketps weketps9@gmail.com 0468461354 Rastaantie 3 A D 31 70340 Kuopio 1
Eero Mähönen Eero1 eermah@gmail.com 0505177373 Samoilijantie 3 D 27 70200 Kuopio 1
Matti Husso Mahuss1 matula.h@dnainternet.net 0405639523 Karhumäentie 11 71480 Kurkimäki 1
Matias Korhonen Matias Matias.korhonen96@gmail.com 0407480464 Sompatie 9A9 70200 Kuopio 1
Tapio Silvera Cuevas TeeSCee tapiosc@gmail.com 0442319911 Ritisenlahti 218 70870 Kuopio 1
Jaso Ruhanen ELFerretFPV frettum@gmail.com 0407063044 Amerikanraitti 12 As1 70820 Kuopio 1
Hans Herskoi Zolttu zolttu@gmail.com 0505313251 Sompatie 5 D 29 70200 Kuopio 1
Mikko Räsänen MikkoR mikko.t.rasanen@gmail.com 0503506939 Niemenkulmantie 17 77630 Lempyy 1
Marko Heiskanen nishiki75 heiskanen.marko@gmail.com +358445949522 Toukolanrinne4 71480 Kurkimäki 1
Arto Pajunen R2 artpaj@gmail.com 0400-642455 Telakkakuja 3 B 10 70100 Kuopio 1
Dima Tsvetkov DiAleksi web@dima.fi +358505163462 Rasinmäenkatu 11 a 1 70780 Kuopio 1
Mikko Husso Mikko Husso husso.mikko@gmail.com 0407284653 Vuorelankatu 14 A3 70300 Kuopio 1
Eelis Gustafsson EelisG paakvj@gmail.com 0405505000 Saaristokatu 36 E28 70840 Kuopio 1
Mikko Sivonen Calypsomike mikko.sivonen@gmail.com 044 5422824 Ahkiotie 2 A 23 70200 Kuopio 1
Juha Juntunen JuhaJ juha.juntunen1@gmail.com 0445372021 Omakotitie 68 70600 Kuopio 1
jukka kumpulainen carmine jukka-kumpula@hotmail.com 0413101931 patamäentie 288 72400 pielavesi 1
Harri Rautiainen Hapa kiinteistopalvelut.rautiainen@netti.fi 0505661728 Sieraniementie 318 73310 Tahkovuori 1
Hannu Hjulberg Hannu Hjulberg hannu.hjulberg@gmail.com +358400761755 Kajaanintie 10 92930 Pyhäntä 1
Sami koponen Sko samikopo2009@hotmail.com 0504315761 Kotirinne 54 70870 Hiltulanlahti 1
Jari Hermunen jihu heri.jarmunen@hotmail.fi 0500410671 Kultasiipi 15 A 6 70900 Toivala 1
Jussi Husso jushus husso.jussi@gmail.com Pilkkatie 95 79100 Leppävirta 1
Mauri Tuure MaTu mauri.tuure@pp.inet.fi 0405371588 Tilhinkatu 21 77600 Suonenjoki 1
Petri Intke pintke pintke@gmail.com 0408605767 Lajunkuja 4 78300 Varkaus 1
Seppo Toivanen Sto sto8650@gmail.com Syrjäntie 10 71160 Riistavesi 1
Jari Hyppönen JHypp jari.hypponen@pp.inet.fi +358405736516 Turjanvirrantie 57 78900 Varkaus 1
Tommi Vesalo tommivesalo tommi.vesalo@gmail.com +358409608115 Ruokokatu 24 70820 Kuopio 1
Kari Nieminen kartsu67 kari.nieminen@innocad.com 0456702480 Laaksopolku 12 B 6 70910 VUORELA 1
Petri Kuikka petri.kuikka@welho.com petri.kuikka@welho.com Laivalahdenkaari 42a13 Helsinki 00810 1
Matti Sutinen MattiS matti.sutinen87@gmail.com 0504114670 Myllykatu 12 A 18 70110 Kuopio 1
Tero Veskoniemi vester tevenator@gmail.com 0405964662 Virtasalmentie 3 A 14 70910 Vuorela 1
Matti Taskinen mtas matti.e.taskinen@gmail.com 0505255163 Saarijärventie 19 A 70460 Kuopio 1
Antti Taskinen ataskinen atmarkkinointi@gmail.com 0400881838 Retkeilijäntie 9 e 38 70200 Kuopio 1
Kari Kumpulainen kari kapteenisika@gmail.com 0405103887 Letkukaari 2 B 10 70820 Kuopio 1
Juha Pehkonen Jupe juhapehkonen@hotmail.com Länsikatu 7 b 11 70820 Kuopio 1
Janne Paananen Jfk jannespa@live.fi 040-8465534 Soutajantie 17 71870 Harjamäki 1
Jari Vänttinen Ceeray vanttinen.jari@gmail.com 0503201404 Jaakkoniemenkatu 2 e 3 70840 Kuopio 1
Valtteri Haapamäki Valtteri Haapamaki vale.haapamaki33@outlook.com 0443525095 kalakukonkatu 2 e11 70820 kuopio 1
Jukka Ruuskanen JRu jupruu75@gmail.com 1
Oskari Manninen OMa oskari.manninen.rakettimies@gmail.com 0401948928 Onkitie 6 71800 Siilinjärvi 1
Petri Pitkänen PPit lennokki@gmail.com 0442073225 Ratsupolku 12 70840 Kuopio 1
Seppo Paltamo Sepa s.paltamo@hotmail.fi 0405502017 Tellervonkatu 6 A 4 70500 Kuopio 1
Juha Reinikka jre juha.reinikka@live.fi 0405664637 Makasiininkatu 6 A 32 70100 Kuopio 1